טיפול טבעי בתחלואי החורף

החורף הגיע ואיתו המחלות. כולם מסביב סובלים משפעות, שיעולים, נזלות, ליחה ועוד.. בניגוד לתרופות הקונבנציונאליות אשר משבשות את תפקודי הגוף ובטווח הארוך גורמות לנזק, ישנם פתרונות טבעיים אשר בטוחים לשימוש לקטנטנים. להלן רשימה של מוצרים טבעיים ובטוחים לשימוש לקטנטנים, על בסיס שמנים אתרים ותמציות צמחים אשר יקלו על החורף ויעזרו לנו להיות בריאים וחיוניים. חשוב לציין כי על אף היותם מוצרים טבעיים אין להקל את הדעת בשימוש איתם, הם עלולים להיות מסוכנים בשימוש לא נכון, ויש להיוועץ באשת מקצוע לקבלת מינונים ודרכי שימוש נכונים ותואמי גיל.


ויטמין סי
ויטמין סי חיוני לגוף ולחיזוק המערכת החיסונית. תפקידיו מרובים אך אם נתייחס להקשר מחלות החורף, הוא מסייע למערכת החיסון להלחם בצורה טובה יותר בתחלואים הפוקדים את הגוף, ובפרט מעולה למניעת מחלות ויראליות ודלקות.

סינרג'י
ה"כוכב" של החורף! סינרג'י זו תערובת שמנים  אנטי בקטריאלים, אנטי ויראלים ואנטי דלקתיים המסייעת לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף. התערובת תתאים לשימוש במקרים של דלקות גרון, דלקות פרקים, דלקות חניכיים, סינוסיטיס, מחלות נגיפיות וויראליות. סינרג'י מקלה על תחלואים בדרכי הנשימה, מחטאת את האף והגרון מוירוסים וחיידקים ומשפרת את ההרגשה הכללית.

*זו תערובת שמנים תאוד חזקה אשר מיועדת לשימוש למבוגרים בלבד* 

בייבי ווינטר
תערובת שמנים אתרים ושמני נשא, לטיפול בכל תחלואי החורף כולל שפעות. להקלה ושחרור ליחה ממערכת הנשימה. בזמן מחלה למרוח שלוש פעמים ביום על הגב ובית החזה. ניתן לעשות את כפות הרגליים פעם ביום לחיזוק המערכת החיסונית. לטיפול בשיעול ליחתי מומלץ לערבב מספר טיפות רבנסרה עם הבייבי ווינטר ולעסות.
בטוח לשימוש מגיל 3 חודשים.

סירופ סמבוק שחור
זהו מיצוי של פרי הסמבוק, יש לו יכולות רבות לעזור לגוף כנגד תחלואי החורף. הוא טוב כנגד גירויים במערכת הנשימה, מייבש נזלות ושיעול ליחתי, מסייע לברונכיט, וטוב גם לחיזוק המערכת החיסונית. לסמבוק תכונות אנטי ויראליות.
בטוח לשימוש מגיל 3 חודשים.

סירופ תאנים
מיצוי תאנים טריות בגליצרין, בשילוב עם תמציות אם בוצין, שבדי מריר ומיורם.
הסירופ מדלל את הליחה במערכת הנשימה ומקל עליה, מסייע לטיפול בשיעול, מכייח , משחרר גודש בסינוסים, מרגיע שיעול יבש ומחזק את המערכת החיסונית.
סירופ תאנים יעיל כנגד שיעול לח או יבש ומומלץ במיוחד במקרים של שיעול טורדני.
בטוח לשימוש מגיל שנה

שמן אתרי רבנסרה
זהו שמן עדין ועם זאת עצמתי. שמן מכייח ומחמם, מרחיב את הסימפונות ומחזק את המערכת החיסונית. אנטי ויראלי, אנטיבקטריאלי, אנטיספטי, אנטי פטרייתי, מרגיע את מערכת העצבים. מעולה לטיפול בשיעול ליחתי או יבש. טוב גם לטיפול בסטרידו - גורם לנפיחות לרדת ומאפשר נשימה. בנוסף, הוא טוב לטיפול בכאבים שונים כולל כאבי ראש.
בטוח לשימוש מגיל 3 חודשים. עד גיל שנה מומלץ לערבב בשמן נשא ולא למרוח ישירות על העור.

שמן אתרי הדס
ההדס יקל על ליחה ונזלת ,אסטמה, ברונכיט, בעיות כרוניות במערכת הנשימה, שיעול, סינוסיטיס. הוא מכייח ומניע ומייבש את הליחה. לצינון - טיפה אחת על הסדין או על דש הבגד (מצוין למערכת הנשימה).
שימושים נוספים: מעולה כנגד תולעים, לטיפול נגד קשקשים, מגמיש ומחזק כלי דם (ורידים, מכות כחולות, טחורים)
בטוח מגיל 3 חודשים בהרחה בלבד, לא למרוח על העור. למבוגרים ניתן למרוח מהול בשמן נשא או בלקיחה פנימית.

שמן אתרי אקליפטוס רדיאטה
מצוין לטיפול במערכת הנשימה ובפרט לצינון, שפעות, ברונכיטיס, סינוסיטיס, ואסטמה. אקליפטוס רדיאטה מכייח, הוא אנטי ויראלי, אנטי בקטריאלי, אנטי דלקתי, ומחזק את מערכת החיסון. לצינון ולהקלה על הנשימה- טיפה אחת על הסדין או על דש הבגד.
בטוח לשימוש מגיל 3 חודשים

** נשים בהריון ומניקות, יש להתייעץ עם ארומתרפיסטית לפני השימוש בשמנים אתרים

x

#{title}

#{text}

#{price}