חיזוק המערכת החיסונית

הסתיו בפתח וביחד עם האנרגיות של ההתחדשות והשינוי שהוא מביא איתו, הוא מביא גם הרבה התמודדויות גופניות בתצורת תחלואים ובעיקר מחלות ויראליות ומחלות של מערכת הנשימה. אני מקבלת הרבה פניות ושאלות הנוגעות בחיזוק המערכת החיסונית והתמודדות עם מחלות ויראליות, הצטננויות, ליחה וכד. אז כמובן שדבר ראשון חשוב לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת אבל מעבר לכך, הנה הנבחרת המנצחת שלי לחיזוק המערכת החיסונית והתמודדות עם המחלות.  

ויטמין סי - חיוני לגוף ולחיזוק המערכת החיסונית. תפקידיו מרובים, ובפרט, הוא מסייע למערכת החיסון להילחם בצורה טובה יותר בתחלואים הפוקדים את הגוף, הוא מעולה במיוחד למניעת מחלות ויראליות ודלקות. ניתן למצוא אצלנו ויטמין סי מסוג חומצה אסקורבית או מסוג סודיום אסקורבט. שניהם בצורה של אבקה טהורה, ללא משמרים וממתיקים, או רכיבים מזיקים אחרים.  

שמנים אתרים – לשמנים האתרים תכונות מרפאות רבות ושונות, ברצוננו לבחור שמנים בעלי תכונות של חיזוק המערכת החיסונית, שמנים אנטי ויראלים, אנטי בקטריאלים וכאלו אשר עובדים על מערכת הנשימה. ניתן לשים את השמנים בחדר השינה או בסלון, בדפיוזר או מבער. שמנים אתרים בסינרגיה מעצימים אחד את השני ובנוסף ממתנים תכונות מסויימות, לכן חשוב השילוב בין השמנים השונים. בבית עם תינוקות ופעוטות שמנים מומלצים לתערובת יהיו: הדס, רבנסרה, ניאולי, אקליפטוס רדיאטה (שימו לב שלא להשתמש בזני אקליפטוס אחרים). כמובן שחשוב להשתמש בשמנים באיכות טיפולית.  

סמבוק שחור - מיצוי פרי הסמבוק מעולה לחיזוק המערכת החיסונית, לסמבוק יש יכולות רבות לעזור לגוף כנגד תחלואי החורף. הוא טוב כנגד גירויים במערכת הנשימה, מייבש נזלות ושיעול ליחתי, מסייע לברונכיט, ובעל תכונות אנטי ויראליות. הסמבוק מגביר ייצור של תאי מערכת חיסון אשר מסייעים בהקלה על מחלות ויראליות, ואשר מסייעים בהפחתת הסימפטומים. בנוסף הוא עשיר בפרוציאנידים (נוגדי חמצון) אשר מעקבים ומונעים את קישור הוירוסים לתאים.  

אכינצאה – אחד הצמחים החשובים והיעילים לחיזוק המערכת החיסונית. תמצית הצמח תסייע במצבים של חולי ויראלי, תחלואי גרון, הצטננות והצטברות ליחה. בנוסף נמצא הצמח יעיל כמפחית תהליכים דלקתיים בגוף וכיעיל במניעה והתמודדות עם זיהומים (ישנם מוצרים שונים לתינוקות וילדים ולמבוגרים)
x

#{title}

#{text}

#{price}