מוצרי חובה בבית עם תינוקות ופעוטות

רשימה של מוצרים אשר תמיד יהיו בשימוש בבית עם תינוקות ופעוטות..

שמן אתרי לבנדר
שמן אנטיספטי שנמצא בבתים מסוימים בשימוש יומיומי.
מעולה לעזרה ראשונה, להרגעה ולחיטוי פצעים, חתכים, עקיצות ועוד..
מתאים לטיפול בקשיי הרדמות (טיפה על הכרית או מספר טיפות במבער)
אפשר להשתמש בו לקטנטנים במקום סבון, 1-2 טיפות באמבטיה.
לטיפול בדלקות אזניים
טיפול בכוויות ובבעיות עור (הוא מאחה ומזרז ריפוי עור)
מתאים לטיפול בשרירים מכווצים ומפרקים כואבים
לבנדר הינו השמן האתרי היחיד אשר בטוח לשימוש מגיל אפס ואשר ניתן למרוח ישירות על העור.

חמאת שיאה
מרככת ומזינה עור יבש וקשה. לחמאת שיאה שימושים רבים - מטפלת בפריחות, גירויים, אלרגיה בעור, כוויות, פטמות סדוקות, למניעה וטיפול בסימני מתיחה וצלקות ועוד. השיאה עשירה בויטמין A וויטמין E, היא מרככת ובונה מחדש את העור והשיער. בזכות הקריטן וויטמין A שבולעים חלק מקרני ה- UV, היא מגנה מפני השמש, ומחזקת את הפעילות של סינון הקרינה.
בנוסף, שמן השיאה הוא אנטי-דלקתי, מרגיע גירויים, עוזר לאיחוי וסגירת פצעים. הוא מלחלח את העור, ומזין אותו לעומקו. הוא מחייה עור עייף, מחזק את הרקמות, מגמיש אותן וטוב לכל סוג של עור. השמן מצויין גם לנגעי עור שונים כמו פסוריאזיס, אקזמה ועור סדוק.

ליקופאודר
אבקה לחיטוי והרגעת העור. מעולה ליבוש ,חיטוי והרגעת ישבני תינוקות, לשפשפות וגירויים, ומועילה גם במקרים של אקזמות, פצעי פה, אקנה ואבעבועות רוח. הלירופאודר מצויינת לחתכים ועצירת דימומים. אבקת הליקו פאודר סופגת לחות ושומרת על העור נושם ומאוזן.

ארניקה
ארניקה בגלובולים או במשחה, הוא תכשיר הומאופטי. הארניקה מאפשרת להפיג כאבים בזמן קצר, ולאפשר תהליך ריפוי והחלמה מהירה. היא מסייעת באיחוי וריפוי פצעים, חבלות ושטפי דם, ומקלה על כוויות וכאבים או כל פגיעה ברקמות, מקלה על כאבי שרירים, גידים וכד'. הארניקה מומלצת לילדים אחרי קבלת מכה או נפילה ולמבוגרים לפני ואחרי ניתוחים, טיפולי שיניים, לידה וכד'

x

#{title}

#{text}

#{price}